close
تبلیغات در اینترنت
فراماسونری و موزه لوور پاریس

گروه ضد ماسون
فراماسونری و موزه لوور پاریس     موزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه های جهان است که در انتهای خیابان شانزه لیزه ی پاریس قرار دارد و به مرور زمان از یک کاخ سلطنتی به موزه ملی کشور فرانسه در سال 1793 میلادی تبدیل گردید. بقیه در ادامه مطلب .......... اما نکته ای که در این موزه بسیار بحث برانگیز است هرم بزرگ موجود در آن است!  …
قالب وبلاگ
درباره ي سايت


با سلام خدمت شما . هدف از ایجاد این وب اشاعه فرهنگ ضد فراماسونری وشیطان پرستی و دوستی با مهدویت است . لطفا مارا از نظرات خودتون بی بهره مگذارید و اگر دوست داشتید عضو شوید با تشکر
موضوعات سايت
پشتيباني آنلاين
امکانات وب

کد متحرک کردن عنوان وب
RSS


POWERED BY
rozblog.COM
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت گروه ضد ماسون خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدفراماسونری و موزه لوور پاریس

 

 

موزه لوور (به فرانسوی: Musée du Louvre) در شهر پاریس در کشور فرانسه واقع شده است. بیش از ۳۵هزار اثر هنری در هشت بخش مختلف موزه لوور نگهداری می‌شود. موزه لوور یکی از بزرگ‌ترین موزه های جهان است که در انتهای خیابان شانزه لیزه ی پاریس قرار دارد و به مرور زمان از یک کاخ سلطنتی به موزه ملی کشور فرانسه در سال 1793 میلادی تبدیل گردید.


بقیه در ادامه مطلب ..........

اما نکته ای که در این موزه بسیار بحث برانگیز است هرم بزرگ موجود در آن است!

 

 


 
موزه لوور از سال 1793 میلادی، تا امروزه به عنوان «موزه عمومی» فعال بوده است. تمرکز موزه‌ی لوور روی هنر، تاریخ بشر و فرهنگ است و آثار بسیاری در این زمینه‌ها در این موزه جای گرفته‌اند که از آن جمله‌ می توان به لوح حمورابی ، تابلوی بانوی صخره ها و تابلوی مونالیزا اثر لئوناردو داوینچی اشاره کرد. این موزه دارای 4 طبقه زیرزمینی است که دارای قسمتهای مختلفی از جمله مصر،ایران و اروپاست. در قسمت ورودی این موزه یک هرم شیشه ای قرار دارد که سمبل این موزه بشمار می رود
 
 
 
 
ساختمان این موزه قبل از انقلاب کبیر فرانسه یکی از کاخ‌های سلطنتی بود،که در آن آثار باارزش هنری نگهداری می‌شد(به عنوان موزه سلطنتی) پس از انقلاب کبیر،در سال 1789 موزه و آثار موجود به مردم فرانسه اهدا شد و در سال ۱۷۹۳ تبدیل به موزه ملی فرانسه شد.

اما نکته ای که در این موزه بسیار بحث برانگیز است هرم بزرگ موجود در آن است!
در سال ۱۹۸۱ رئیس جمهور فرانسه فرانسوا میتران (François Mitterrand) ، مسابقه ای برای طراحی بنایی درون محوطه موزه لوور برای سازمان دهی محوطه لوور برگزار کرد .در سال ۱۹۸۳ بعد از سفر در دور اروپا و امریکا معمار امریکایی – چینی معروف “آی ام پی” بعنوان طراح انتخاب شد . این برای اولین بار بود که یک معمار غیرفرانسوی در محوطه لوور برای طراحی انتخاب میشد.
در سال ۱۹۸۹ طراحی هرم لوور توسط آی ام پی در حیاط لوور بنام حیاط ناپلئون به پایان رسید.هدف اصلی طراحی ، کاهش جمعیت مراجعه کننده به لوور بود!

نکته تامل برانگیز در رابطه با هرم لوور تخلف میتران در انتخاب معمار کار قبل از شرکت در مسابقه بود. در واقع انجام مسابقه طراحی یک امر تشریفاتی بود و رئیس جمهور فرانسه از سال ۸۱ میلادی آی ام پی را بعنوان معمار انتخاب کرده بود . این موضوع پس از پایان ریاست جمهوری او فاش شد.
فرانسوا میتران
فرانسوا میتران (François Mitterrand) طولانی مدت ترین رئیس جمهور فرانسه (۱۹۸۱-۱۹۹۵) است. همانطور که در کتاب مبانی فراماسونری، تألیف گروه تحقیقات علمی ترکیه (هارون یحیی) نوشته شده او یک فراماسون است. میتران از اعضای کمیته 300 است.
 

 
كميته 300 نفره: اين كميته در سال 1729 و به منظور پرداختن به امور بانكي و تجاري بين المللي و حمايت از قاچاق ترياك، از سوي «كمپاني تجاري هند شرقي انگليس» يا«BEIMC» (British East India Merchant Company) تاسيس گرديده است. رياست «كميته 300 نفره» را خاندان سلطنتي انگليس برعهده دارد. اين «كميته» نماينده كل نظام بانكي جهان و نيز مهمترين در ميان نمايندگان كشورهاي غربي است. كليه بانك ها از طريق خانواده «راتشيلد» با «كميته 300 نفره» ارتباط مي يابند. برخي اسامي شناخته شده تر اين كميته عبارتند از: «جرج بوش»، «لرد چمبرلن»، خانواده «فوربس»، «فردريك نهم» پادشاه دانمارك، «جرج لويد»، سر «ادوارد هيگ»، «سر «داگلاس هريمن»، «هنري كيسينجر»، «فرانسوا ميتران»، «اولاف پالمه»، پرنسس «بئاتريكس»، پرنس «رنيه» موناكو، ملكه «اليزابت دوم»، ملكه «جوليانا»، «ديويد راكفلر»، بارون «راتشيلد»، كاردينال «تيسن بورنميسزا»، بارون «هانس هاينريش واندربيلت»، خانواده «فون فينك، بارون» اگوست
فون ها بزبورگ» و…
 
همچنین انتشار كتابي با عنوان "فرانسوا ميتران و جنگ الجزاير "، از جنايتي پرده برداشت كه رئيس جمهور اسبق فرانسه در سال 1957 كه به عنوان وزير دادگستري فرانسه فعاليت مي‌كرد، دستور قتل ده‌ها مبارز الجزايري را با گيوتين صادر كرد.
اين كتاب كه توسط "فرانسوا مالي "، روزنامه نگار و "بنجامين ستورا "، مورخ فرانسوي نوشته شده اين‎گونه به اين جنايت اشاره مي‌كند: هنگامي كه ميتران در ماه مي سال 1957 و در اوج جنگ الجزاير وزارت دادگستري را ترك كرد، 45 الجزايري با گيوتين اعدام شده بودند.
كتاب فوق پس از تحقيقات دو ساله نويسندگان آن منتشر شد و براي اولين بار زواياي پنهان زندگي فرانسوا ميتران كه در سال 1981 مجازات اعدام را لغو كرده بود، نشان مي‌دهد.
در اين كتاب كه توسط انتشارات "كالمان ليفي " منتشر شده، آمده است: ميتران زماني كه وزير دادگستري بود طي 16ماه اجازه داد سرهاي شهروندان الجزايري چه آنها كه دست‌شان به خون آلوده بود يا بي‌گناه بودند، قطع شود.
 
 
میتران
 
 
فرانسوا ميتران همانند برخي از رؤساي‌جمهور كشور فرانسه به هوسراني مشهور بوده است و حتي از يكي از رفيقه‌هايش صاحب دختري به نام مازارين شد. بينوش (بازیگر زن معروف فرانسوی) نیز گفته است كه فرانسوا ميتران از وي براي سفري به كشور چك دعوت كرده، اما وي اين دعوت را رد كرده است.
بد نیست نامه ی پاسخ شهید رجایی به میتران را در لینک زیر ببینید:
آی ام پیای.ام.پای (I. M. Pei) (( با نام اصلی لیو میتگ پی)) معمار آمریکایی - چینی ٬ برنده جایزه معماری پریتزکر (Pritzker Prize) و یکی از مشهورترین معمارهای سبک مدرنیسم ساخته شده است. همانطور که گفته شد او سازنده هرم موزه لوور است.

 

 
آی ام پی در طول سه سفر به لوور به درخواست لوور در موزه به تنهایی چندین روز را سپری کرد.
حال بعد نیست بعضی از ساخته های دیگر او را ببینید:

 

 
داستان این هرم به همین جا ختم نمی شود و نکات بسیار جالب دیگری از این هرم توسط Dan Brown در کتاب رمز داوینچی مشخص شد. در این کتاب ادعا میشود که در ساخت این هرم، ۶۶۶ پنجره به کار رفته است. همچنین در جای دیگر کتاب عنوان میشود که “MaryMagdalene” در زیر سنگی که در هرم زیرین قرار گرفته مدفون است. منتقدین میتران معتقد بودند که فرانسوا میتران می خواسته است خود را ملقب به قدرت شیطانی معرفی کند.
 

 
 

و نکته آخر بد نیست بدانید که در کنار این هرم سه هرم کوچکتر نیز در حیاط موزه لوور ساخته شده است.

 

 
منبع : گنجنامه   Ganjname

امتیاز : نتیجه : 4 امتیاز توسط 4 نفر مجموع امتیاز : 12


درباره : فراماسونري ,نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید

برچسب ها : فراماسونری و موزه لوور پاریس"موزه فرانسه"فراماسونری"موزه پاریس"موزه لوور ,

مطالب مرتبط
پشت پرده امپراطوری کوکا کولا
ستاره شش پر در فرودگاه مهرآباد!
فراماسونری و گروه جمجمه و استخوان”Skull and Bones”
ماسون ها و مصر باستان
اشاره ای به تاریخ فراماسونری در ایران
جزیره ی برمودا،جزیره ای جادویی یا مکانی برای استراحت و تفریح ماسون ها؟!
هرم قدرت در آیین شیطان + عکس
ابلیسک چرا و چگونه بوجود آمد؟
اسرار دلار
معماری فراماسونری

تاریخ : چهارشنبه 13 ارديبهشت 1391 نویسنده : پیرو علی l بازدید : 71

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
» انتشار تصاویر وحشتناک از شیطان پرستان ! »» یکشنبه 25 تیر 1391
» سرشاخه وهابیت »» یکشنبه 25 تیر 1391
» شیطان و فرعون »» یکشنبه 25 تیر 1391
» لوگو »» یکشنبه 25 تیر 1391
» نورالمهدي »» جمعه 23 تیر 1391
» نظر »» چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391
» پشت پرده امپراطوری کوکا کولا »» چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391
» فراماسونری و موزه لوور پاریس »» چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391
» اوضاع مردم در آخرالزمان »» چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391
» آیا دنیا در سال 2012 به پایان خواهد رسید؟ »» چهارشنبه 13 اردیبهشت 1391
آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
لوگو ها


خبرنامه
برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود

نظر سنجي
شما چگونه با این سایت آشنا شدید ؟


شما چند سالتان هست ؟تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به گروه ضد ماسون مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

گروه ضد ماسون